Кафедра Природознавчих наук

Мова:

Абітурієнтам

Кафедра природознавчих наук займається викладанням природознавчих дисциплін на різних факультетах ХНУРЕ, а також на підготовчому відділенні для іноземців та осіб без громадянства

На підготовчому відділенні для іноземців та осіб без громадянства здобувають освіту українською або англійською мовою, в залежності від пропонованих програм та рівня знання мови абітурієнтом. Навчання проводиться за інженерно-технічним та медико-біологічним напрямами.

Форма навчання – денна, на контрактній основі.

Термін навчання: 10 місяців, 8 місяців, 6 місяців.

Кафедра природознавчих наук забезпечує довузівську підготовку іноземних громадян за навчальними дисциплінами: математика, фізика, хімія, інформатика, біологія.

На кафедрі природознавчих наук працюють досвідчені викладачі, доценти та професори, які мають високий рівень професійної підготовки та роблять навчальний процес цікавим та захопливим, створюючи всі умови для наукового та творчого розвитку слухачів.

Іноземні слухачі навчаються  у сучасних кабінетах та аудиторіях. У їх розпорядженні бібліотека, Інтернет, спортивні зали, студентський клуб та інше. Усіх іноземних студентів забезпечують гуртожитком за європейськими стандартами. В кожній кімнаті гуртожитку є все необхідне для комфортного проживання та навчання.

Все це забезпечує високий авторитет одного з найкращих підготовчих відділеннь для іноземців та осіб без громадянства серед підготовчих факультетів та підготовчих відділеннь вишів України.


Абітурієнтам Абітурієнтам Абітурієнтам Абітурієнтам