Кафедра Природознавчих наук

Мова:

Абітурієнтам

На факультеті навчання іноземних громадян здобувають освіту російською або англійською мовою, в залежності від пропонованих програм та рівня знання мови абітурієнтом. Навчання проводиться за інженерно-технічним, медико-біологічним, економічним та гуманітарним напрямами.

Форма навчання – денна, на контрактній основі.

Термін навчання: 10 місяців, 8 місяців, 6 місяців.

Кафедра природознавчих наук забезпечує довузівську підготовку іноземних громадян за навчальними дисциплінами: фізика, хімія, математика, інформатика, креслення, економіка, біологія, географія.

На кафедрі природознавчих наук працюють досвідчені викладачі, доценти та професори, які мають високий рівень професійної підготовки та роблять навчальний процес цікавим та захопливим, створюючи всі умови для наукового та творчого розвитку слухачів.

Іноземні слухачі навчаються  у сучасних кабінетах та аудиторіях. У їх розпорядженні бібліотека, Інтернет, спортивні зали, студенський клуб та інше. Усіх іноземних студентів забезпечують грутожитком за европейськими стандартами. В кожній кімнаті гуртожитку є все необхідне для комфортного проживання та навчання.

Все це забезпечує високий авторітет одного з найкращого Факультету начання іноземних громадян серед підготовчих факультетів та вишів України.


Абітурієнтам Абітурієнтам Абітурієнтам Абітурієнтам